ANKARA TEL ÇİT FABRİKASI
Ankara Tel Çit Fabrikası

Ankara Tel Çit Fabrikası

ANKARA TEL ÇİT FABRİKASI

Son zamanlarda otomatik kapı yapımının talepleri artmıştır. Otomatik kapıları yalnızca kapıya ait kumandası olanlardan başka şahıslar açamamaktadır. Ayrıca halı sahaları dışardan bazılarının üstünde dâhil olmak üzere tamamen kaplayan tellerde panel çitlerden oluşuyor. Halı saha gibi tamamen kapatılan panel çitleri de Ankara tel çit fabrikasından yaptırabilirsiniz. Yüksek güvenlik sağlamak için ise istenilen yükseklikte panel örgü çitlerle istediğiniz yeri panel çitle kaplama imkânına sahipsiniz. Kullanılan malzemelerin kaliteli olması önemlilik arz eder. Aksi halde rüzgâr yağmur kar gibi hava şartları çitlerin bozulmasını paslanmasını neden olur. Bu yüzden panel çitlerin olumsuz hava şartlarına dayanıklı malzemeden yapılması gerekir. Panel çitlerin ana rengi yeşildir fakat renk skalasından seçeceğiniz bir renkten de panel çit yapılabilmektedir. Panel çitler duvar üzerine ya da toprak zemine yapılabiliyor. Bahçenizde ki güvenlik şartlarını artırmak için jiletli ya da dikenli tel sistemini kullanılarak en yüksek korunmaya sahip olmanız mümkündür.

Ankara tel çit fabrikalarında en yüksek koruma ve en kaliteli çit malzemelerini bulmak mümkün olmaktadır. Bahçelerin etrafını çeviren çit sistemi ayrıca bahçeye başıboş hayvanlarında zarar vermesini engellemektedir. Hayvanların ya da zarar vermek için bahçeye giren insanların ekili, dikili, bahçemize girerek oradaki ekili alanımıza zarar veremeyecekler. Tel çitler sayesinde bahçemizi bölümlere ayırarak küçükbaş hayvan ya da kümes hayvanı da bakma imkânına sahipsiniz. Tel örgü sayesinde belirlediğimiz alanın dışına çıkması engellenecek.

ANKARA TEL ÇİT İMALATI

Günümüzde klasik tel örgülerinin yerini panel çit sistemleri almış durumdadır. Hazır çerçeveleme sistemi olarak öne çıkan panel çitler, uygulama kolaylığı, imalatı, dayanıklılığı ve uygun fiyatları ile tercih nedeni olmaktadır. Ankara tel çit imalatında panel çift fiyatlar klasik tel örgülerle karşılaştırıldığında çok daha avantajlılardır. Panel çitler toplu konut alanlarından tarla ve ya bahçelere kadar çok farklı alanlarda kullanılabilir. Düz zeminler panel çitlerin kullanımı için çok daha uygun mekânlardır. Arsa, tarla, bahçe ve ev gibi müstakil alanlarda da kullanılan panel çitler tek parçalı ve göz aralığı dar olması nedeni ile küçük hayvanların bile geçişini imkânsız kılar.

Parklarda ve ya depolarda da kullanılan panel çitler, birbirine 90 derecelik bir açı ile tutturulmuş galvanizli tellerden meydana gelir. Eni 2 bin 500 mm boyu ise 2 bin000 mm’ye kadar değişen ölçülerde imal edilen bu çitler 150X150 mm aralıklarla dizilir ve sonrasında otomatik kaynak makinesinden geçirilerek panel halini alıyor. Sonrasında ise adelans artırıcı olarak nitelendirilen işlemden geçirilen çitler, paslanma vb. dış koşullara dayanıklı bir hale gelmesi için fırın boyaya sokulur. Bu sayede dış yüzeyleri korumalı bir madde olan PVC ile kaplanmış olur. Panel çit birçok çeşidi olan ve bahçeleri tel örgü sistemi ile çeviren hem güvenlik amaçlı hem de bahçelerde sınır çevirmek için kullanılan panel ve kapıdan oluşan bir sistemlerdir.  HİZMET BÖLGELERİMİZ

Bahçe çiti ve Bahçe telleri için en doğru adres!.

Günümüzün en modern ve çevre güvenlik sistemlerinin vazgeçilmez ürünlerinden olan Tel örgü çeşitleri ve ürünlerini sizlere sunmaktan onur duyarız. Sizlere kaliteli hizmeti vermek asıl amacımızdır.

 

Bu Sayfa Citbu.com - Bahçe Çiti ve Bahçe TeliCitbu.com ÜYESİDİR

 

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır.