ANKARA ÇİT TELİ İMALATI
Ankara Çit Teli İmalatı

Ankara Çit Teli İmalatı

ANKARA ÇİT TEL İMALATI

Ankara genelinde hizmet veren Ankara çit tel imalatı sunan firmamız sizlere her türlü tel konusunda hizmet sunmaktadır. Kullanıldıkları yerlere göre çeşitlilikler gösteren tel ile Panel çitlerin birkaç çeşidi mevcuttur bunlar; tel Örgü ( Kafes tel), Jiletli tel, Dikenler tel, Panel çit ile Pano çit olarak ayrılmaktadır.

Tel Örgü Modelleri; Çiftlikler, Havaalanları, Askeri Alanlar, Fabrika Ambar ve Depoları, tarlalar, Koruma ve Sınır Belirleme amacı ile ilgili tüm Alanlarda, Fabrikalarda, Park ve bahçelerde, Otoyollarda, Organize Sanayi Sitelerinde ve ya Sitelerde tercih edilmektedir.

Dikenli tel Modelleri; Özel Güvenlik bölgelerinde, Özel Mülk ve Özel arazilerde, Sınır Güvenliğinde,  Hava Alanlarında ve Askeri Bölgelerde kullanılmaktadır.

Jiletli tel Modelleri; Özel Güvenlik Bölgelerinde, Özel Mülk ve arazilerde, Ülke sınır Bölgelerinde, Ceza evlerinin çevrelerinde, Villa ve Site çevrelerinde, Hava Alanlarında, Petrol Alanlarında ve Askeri Bölgelerde kullanılıyor.

Panel Çit; Konut ve ya Site Çevrelerinde, Spor Komplekslerinin çevrelerinde, Fabrika ve Sanayi Bölgelerinin çevrelerinde, Özel Mülk ve Arazilerin çevrelerinde,Okul Çevrelerinde, Hayvanat bahçelerinde bölme ve dış çevresinde, Parklarda kullanılmaktadır.

Dekoratif ve süs amacıyla kullanılan anlamına gelir ki dekoratif panel çitler aynı zamanda güvenlik ve estetik duruşu aynı çizgide buluşturan yapı ürünlerindendir. Günümüzde sitelerde, apartmanlarda, kurumsal alanlarda gerek güvenliğin gerekse de simetrik duruşun kazandırılması adına dekoratif panel çitler geniş uygulama alanları ile tercih ediliyor. HİZMET BÖLGELERİMİZ

Bahçe çiti ve Bahçe telleri için en doğru adres!.

Günümüzün en modern ve çevre güvenlik sistemlerinin vazgeçilmez ürünlerinden olan Tel örgü çeşitleri ve ürünlerini sizlere sunmaktan onur duyarız. Sizlere kaliteli hizmeti vermek asıl amacımızdır.

 

Bu Sayfa Citbu.com - Bahçe Çiti ve Bahçe TeliCitbu.com ÜYESİDİR

 

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır.