HAKKIMIZDA

TEL ÇİT ANKARA

Başta Ankara olmak üzere hemen hemen bütün bölge ve illerdeki ekiplerimiz aktif olarak sahada bulunmaktayız. Tel çit Ankara firmamızı aramanız halinde size en yakın ekibi yönlendirerek panel çit uygulamalarımız hakkında bilgi ve fiyat teklifimizi sunmaktayız. Hızlı ve oldukça ekonomik panel çit çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak keşif talebinde bulunmak ve ya fiyat bilgilerimizi öğrenmek için çağrı merkezimizi yedi gün yirmi dört saat dilediğiniz an iletişim sağlayabilirsiniz.

Tel çit Ankara sistemleri yaşam alanlarının sınırlarının belirlenmesi ve güvenlik kontrolü sağlamak amacı ile çok geniş kullanım alanlarını içermektedir. Bahçe çevreleme, demir yolları, üst geçitler ile benzeri alanlarda oldukça sık tercih edilmesinde oldukça sık tercih ediliyor. Yine aynı şekilde spor sahalarının çevrelenmesi gibi sportif faaliyetler içinde başvurulan bir yöntemlerden biridir. Oldukça dayanıklı olan tel çit uygulamaları, yapıların güvenliğini en üst düzeye çıkarmak üzere tasarlama yapılmıştır. Yapıldıktan sonra ise uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile hiç bir sorun yaşanmadan kullanılabiliyor olması ve bu uygulamalara cazibe kadar bir diğer etken değerleridir. Standart olarak 50×50 mm göz aralığına sahip olup, 3mm tel kalınlığına sahip şekilde üretilmekte olup, talebe göre bu tel çit ölçü ve kalınlıkları üzerinde oynamalar yapılabilir. Panel çitler belirli kaynak noktalarından meydana gelerek yatak ve dikey şekilde yer aldıklarından dolayı bu noktaların kalitesine ve işçiliğine de dikkat edilmesi gerekir.

TEL ÇİT

Firmamızda kullanılan tel çit ve dikmelerin kaplaması korozyon ve paslanmaya dayanım sağlayan galvaniz üzerine statik boyalı ürünleri istediğiniz renk alternatifleriyle üretmekteyiz. Uzun ömürlü yapıdadırlar. Kullanılan galveniz kaplamaları ile pasa, kırılmaya ve korozyona karşı dayanımlılardır. Kolay kurulum imkânı sunmaktadır. Double Panel çitler kolay kurulumları ve esnek yapılarıyla panel çit ailesinin önemli üyelerindendir. Renk olarak standart 6005 yeşil olarak istenilen renkte boyana biliyor.

Firmamız tel çitlerde kullanılan dikme kesiti 50×50 mm kutu profil, et kalınlığı 150cm’ye kadar olan uygulamalarda 1,50 mm, 200 cm ve üzeri uygulamalarda 2mm olmaktadır. Panel Çit sistemlerinde kullanılan bağlantı aparatlarında ise her 50 cm için 1 adet klips ile her dikme için 1 adet plastik kapak (şapka ) kullanılıyor. 250cm aralıklarla 40x50x40cm ebatlarında çukurlar açılmaktadır. Açılan çukurların içerisine beton atılarak dikmeler sabitlenmektedir. Firmamızdan halka kaliteli ve ekonomik panel çit sistemleri, Double Panel çit yüksek, güvenlik çitleri (securifor) ile Dekoratif paneller gibi Panel çit ailesi ürünlerinin yanında düzlemsel, helezon ile düz hat olmak üzere ürettiği Jiletli tel sistemleri, Tel çit ve Tel örgü sistemleri, Ferforje, Kasalı Çitler, Şantiye çözümleri kapsamında ürettiği Trapez sac uygulaması, Portatif çit sistemleri gibi OSB uygulamaları ile Oyun grupları ve Yaprak-Bitki çitler üreten firmamız spor sahaları için ürettiği spor (halı)saha tellerine ek olarak spor saha ekipmanlar ile de müşterilerine eşsiz ürünler sunuyoruz.

TEL ÇİT SİSTEMLERİ

Dış çevreye uyumlu olan bu modeller son derece uzun ömürlü ve ekonomik olmanın yanı sıra çok kolay montaj edilebilme özelliğine sahiptirler. Özellikle montaj sonrasında hiçbir bakım gerektirmeyen tel Çit Sistemleri firmamızda korunmak istenen her alana uygun boyutlarda üretimi sağlanmaktadır. Panel çit alanında ülkemizde öncü firmalardan biri olarak siz değerli müşterilerimize güvenlik çözümleri sunarken kaliteli ürün kullanmaktan hiçbir zaman taviz vermemekteyiz. Gerek dekoratif panel çit sistemleri olsun gerekse diğer çit sistemlerinde olsun kullandığımız ürünlerle sizlere ömürlük sağlam ürünler sunmak ve dış ortam şartlarının zorluklarına dayanabilecek bakım gerektirmeyen ve son derece ekonomik ürünler sunmaya devam etmekteyiz.

Güvenlik çitleri ile çevrelemek istediğiniz tüm alanlarınızı boğmayacak ve estetik yapısına kolay entegre edilebilecek ürün portföyümüzü geliştirerek sizlere en iyi çözümleri sunmaya çalışmaktayız. Ürünlerimizin kalitesinin yanı sıra uygun fiyatlı olmaları da bir diğer avantajları arasındadır. Siz değerli müşterilerimizi memnun etmek adına çeşitlendirdiğimiz ürün stoklarımızdaki ürünleri ve tel çit sistemlerini görmek ve fiyat almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarmak ve hızlı bir şekilde ortama uyumlu panel çit sistemlerini dizayn edip montaj işlemini kısa sürede bitirmek üzere teknik ekibimizle hizmetinize amadeyiz. Firmamız panel çit sistemleri başta olmak üzere tüm güvenlik panel çit sistemleri ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde karşılamaya devam etmekteyiz.

Bahçe çiti ve Bahçe telleri için en doğru adres!.

Günümüzün en modern ve çevre güvenlik sistemlerinin vazgeçilmez ürünlerinden olan Tel örgü çeşitleri ve ürünlerini sizlere sunmaktan onur duyarız. Sizlere kaliteli hizmeti vermek asıl amacımızdır.

 

Bu Sayfa Citbu.com - Bahçe Çiti ve Bahçe TeliCitbu.com ÜYESİDİR

 

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır.