FİYATLAR

PANEL TEL ÇİT FİYATLARI

Sektördeki amacımız çıtayı daha da yükseğe taşıyarak, daha fazla projeye imza atmak ve en önemlisi de müşterilerimize en uygun projeyi ve kaliteli ürünü sunmayı hedeflemektedir. Firmamız kurumsallaşma adına yaptığı çalışmalarını daha da hızlandırıldı bu yolda birçok değişiklik ve strateji belirlemiş aynı zamanda uygulama yapılmıştır. Panel tel çif fiyatlarını sektöre kıyasla oldukça makul sunuyoruz. Siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmek için sizlere kusursuz hizmet sunmak için sürekli bilgiler tazelenmektedir. Referanslarımıza gün geçtikçe yeni firmalar, isimler eklenir. Birçok kurumsal firma, malzeme, işçilik veya süre konularında, firmamızdan ve hizmet kalitemizden memnun kaldıkları için uzun yıllardır firmamızı tercih edilmektedir.

Firmamızda müşteriyi panel tel çit fiyatları konusunda bilgilendirmek en önem verdiğimiz konulardandır. Bunun sebebi ise müşteri neye para harcadığını bilsin ve yapılan işten, malzemeden memnun kalsın istemekteyiz. Bizim için kaliteli hizmet vermek para kazanmaktan önce geliyor. Çevre Güvenliği konusunda sektörün öncüsü olan firmamız, dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından takip etmekte olarak uluslararası kalite standartlarında imalat yapıyoruz. Ülkemizin her yerinde, değişik sektörlerin ihtiyacı olan değişik ölçü, ebat ve kalınlıkta tel imalatını gerçekleştiren firmamız malzemesi ile montajı dahil olmak üzere tecrübeli ekiplerimizle komple tel-çit uygulamaları yapmaktayız.  Tel Çit sektöründeki bilgi, devamlılık, güven, kaliteli ve oldukça hızlı hizmet anlayışıyla hizmetlerine sektörde yeni ve modern makinelerle donatılmış imalathanemiz, deneyimli ekibimizle sektörde daha kalite ve standartlara uygun müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak düzeyde üretimler yapmaktayız.

BAHÇE TEL FİYATLARI

Geçmiş yıllardan bu yana edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübemiz ile tel örgü denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kalitemizle ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile sektörde bir fark oluşturmaya çalışıyoruz. Bahçe tel fiyatları, ürün ve hizmetlerimize ilişkin geniş bilgi almak isterseniz çağrı merkezimizi yedi gün yirmi dört saat dilediğiniz an arama imkanına sahipsiniz.

Bahçe tel fiyatları, ürün ve hizmetlerimiz ile Ankara halkına ekonomik ve profesyonel tel örgü çözümleri üretiyoruz. Ürünlerimizi, teknolojiyi yakından takip ederek son teknoloji ile donattığımız modern fabrikamızda üretimini sağlamaktayız. Tel örgü uygulamaları yaşam alanlarının sınırlarının belirlenmesi, çevre düzenlemeleri ve güvenlik önlemleri için oldukça sık tercih edilen bir yöntemlerdir. Ankara tel örgü ürünlerimiz oldukça uzun kullanım sürelerine sahiptir. Yağmur ve kar gibi hava şartları ürünlerimizin paslanmasına yada zarar görmesine sebebiyet vermez. Özel galvaniz ve ya pvc kaplamaları sayesinde paslanma yada çürüme gibi sorunlar ile karşılaşılmasının önüne geçmekteyiz. Ankara tel örgü firmamız ürünlerimizi müşterilerimizin talebine göre farklı tel aralıkları ile özelliklere sahip şekillerde üretiyoruz.

Üretim ile montaj alanında hizmet sunan ekiplerimizi kendimizi geliştirmekteyiz. Tel örgü ekiplerimiz alanında uzman bireylerden oluşmaktayız. Bu profesyonel ekiplerimize belirli aralıklar ile çeşitli eğitimler vermeye devam etmekteyiz. Eğitimler vasıtası ile hizmet kalitemizi maksimum düzeyde tutabilmeyi ve muhtemel hataların henüz oluşmadan önlemini almaktayız. Profesyonel tel örgü hizmetlerimizi en ekonomik rakamlar ile müşterilerimize ulaştırmaktayız.


PANEL ÇİT FİYATI

Ankara genelinde hizmet veren firmamız panel çit fiyatları konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Genel olarak yeşil renkli ve yumuşak olan PVC kaplamalı tel çitler anlık ısı değişikliklerine ve UV ışınlarına karşı dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Panel çit tellerin hangi yoğunlukta kullanılacağı, hat kalınlığı, kaplamanın cinsi ve kalınlığına bağlı olarak seçilmesi gerekir. Bu tür teller güvenliğin en üst seviyede tutulması gereken alanlarda tercih edilmelidir.  Tel örgü modellerimiz ise aynı zamanda spor sahalarında da yoğun olarak kullanılıyor. Bu tür alanlarda oyun oynarken topun sahanın dışına kaçmasını engelleyen mekanizmalar bulunuyor. Örgülü yapıya sahip olan bu teller sayesinde spor yaparken amaca uygun şekilde kullanabileceğiniz tel örgü elde edilebilir.

Tellerin ise zaman içinde sarkarak kullanılamaz hale gelmemesi için tellerin çapını mümkün olduğu kadar kalın tutmaya çalışmaktayız. Kalın kullandığınız örgü telleri uzun yıllar boyunca rahat bir şekilde kullanabilir ve böylelikle bütçenize de büyük bir katkı sağlarsınız.  Sektör içerisinde uzun süredir hizmet vermekte olan firmamızdan kaliteli malzeme ile üretilmiş olan tel örgüleri satın alınabilir. Yapı ve tesislerin artan güvenlik ihtiyacına karşın kullanılan en etkili ürünlerden tel ve çit sistemleri ailesinin önemli bir elemanı olan panel çit sistemlerini neden tercih etmelisiniz:

  • Düşük Maliyet,
  • Montajının kolaylığı,
  • Uzun Ömürlü Yapısı,
  • Farklı zeminler üzerinde kolaylıkla uygulanabilir olması,
  • Estetik Görünümü,
  • Geleceğe dönük yapılacak imalatlara kolaylıkla adapte edilebilir olması bakımında tercih edilmektedir.

Bahçe çiti ve Bahçe telleri için en doğru adres!.

Günümüzün en modern ve çevre güvenlik sistemlerinin vazgeçilmez ürünlerinden olan Tel örgü çeşitleri ve ürünlerini sizlere sunmaktan onur duyarız. Sizlere kaliteli hizmeti vermek asıl amacımızdır.

 

Bu Sayfa Citbu.com - Bahçe Çiti ve Bahçe TeliCitbu.com ÜYESİDİR

 

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır.